Pod záštitou

Partneři

re re
sp
sport_pohyb jednozdravi

Mediální partneři

Podělte se s námi o své názory, dojmy, postěhy a připomínky k dění kolem Mistry s Mistry!


79 reakcí na Návštěvní kniha

 • Zuzka napsal:

  Pan Vaculík na finále fotil a je možno si jeho fotky zakoupit. Na nich se najdou úplně všichni závodníci. Naopak chci říct, že fotky pana Červenky zachycují atmosféru závodů, emoce a to, co na place není vidět a je mnohdy důležitější než samotný závod…Je moc pěkné, že závody takto dokumentujete a pro nás vlastně zdrama :-) Pěkné prázdniny všem :-)

 • Erika napsal:

  Dobrý den , ráda bych se zeptala zda budou doplněny fotografie z Finále MsM . Chybí spoustu z vyhlášení výsledků. ,o( Finále bylo nádherné ! – jen ten pan fotograf mi nesedí na focení sportovních akcí .(neříkám , že je špatný) . Loňské fotky byly nádherné , ostré , nepřesvícené a hlavně byla tam většina klubů, závodnic. Letošní z finále : jeden klub 4 fotky , jedna jednotlivkyně 3 fotky, poloviční postavy, boty…. na finálních fotkách bych si představovala všechny , kteří skoro půl roku dřeli , aby ve finále byli. Byla bych moc ráda , kdyby příští rok fotil opět Pan fotograf Karel Vaculík .. Děkuji předem za odpověď na otázku doplnění fotek. PS: Jste super !!

  • Eliška Strakošová napsal:

   Děkujeme Eriko, za váš názor. Zkusím to panu Vaculíkovi, který na závody jezdí a fotky i tiskne, přetlumočit. Letos je v našem organizačním týmu i náš fotograf Jakub Červenka, jehož fotky najdete v naší galerii. Fotek je z finále na našem webu asi 400 a průběžně se doplňují další. Pan červenka je umělecký fotograf a jeho úkol je zachytit soutěž trochu jinak než běžným okem fotografa. Pan Vaculík, který jezdil loni jezdí i letos…

Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2018:
 

 

6.-7.10.2018 Camp pro finalistky jednotlivkyně (B,C,D) MSM – Praha

Závody MsM 2019:

9.-10.2. ZKUŠEBNÍ ZÁVOD – Český Brod

16.-17. 3. Liberec

23.-24.3. Praha

6.-7.4. Plzeň

13.-14.4. Kutná Hora

4.-5.5. Ostrava

18.-19.5. Finále Praha Černošice

Připojte se k nám

aiga_mail-512
Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.