Pod záštitou

Partneři

re re
sp
sport_pohyb jednozdravi

Mediální partneři

Podělte se s námi o své názory, dojmy, post��������������������ehy a připomínky k dění kolem celé Wellness Ligy Mistry s Mistry!


79 komentářů u Návštěvní kniha

 • Zuzka napsal:

  Pan Vaculík na finále fotil a je možno si jeho fotky zakoupit. Na nich se najdou úplně všichni závodníci. Naopak chci říct, že fotky pana Červenky zachycují atmosféru závodů, emoce a to, co na place není vidět a je mnohdy důležitější než samotný závod…Je moc pěkné, že závody takto dokumentujete a pro nás vlastně zdrama :-) Pěkné prázdniny všem :-)

 • Erika napsal:

  Dobrý den , ráda bych se zeptala zda budou doplněny fotografie z Finále MsM . Chybí spoustu z vyhlášení výsledků. ,o( Finále bylo nádherné ! – jen ten pan fotograf mi nesedí na focení sportovních akcí .(neříkám , že je špatný) . Loňské fotky byly nádherné , ostré , nepřesvícené a hlavně byla tam většina klubů, závodnic. Letošní z finále : jeden klub 4 fotky , jedna jednotlivkyně 3 fotky, poloviční postavy, boty…. na finálních fotkách bych si představovala všechny , kteří skoro půl roku dřeli , aby ve finále byli. Byla bych moc ráda , kdyby příští rok fotil opět Pan fotograf Karel Vaculík .. Děkuji předem za odpověď na otázku doplnění fotek. PS: Jste super !!

  • Eliška Strakošová napsal:

   Děkujeme Eriko, za váš názor. Zkusím to panu Vaculíkovi, který na závody jezdí a fotky i tiskne, přetlumočit. Letos je v našem organizačním týmu i náš fotograf Jakub Červenka, jehož fotky najdete v naší galerii. Fotek je z finále na našem webu asi 400 a průběžně se doplňují další. Pan červenka je umělecký fotograf a jeho úkol je zachytit soutěž trochu jinak než běžným okem fotografa. Pan Vaculík, který jezdil loni jezdí i letos…

Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2018:

17.-18.3.
Olomouc

24.-25.3.
Český Brod

7.-8.4.
Černošice

21.-22.4. 2018
Říčany

5.-6.5.2018
Ostrava

12.-13.5.2018
Pardubice

09.06. (10.6.)2018
Praha

Připojte se k nám

Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.
aiga_mail-512