Pod záštitou
Partneři
re re
sp
sport_pohyb jednozdravi
Mediální partneři

Velké finále Mistry s Mistry v roce 2019, v kategorii jednotlivkyň 6-8 let, vyhrála Natálie Malkusová z klubu Bios Fit. Natálce jsme položili několik otázek :)

Jak dlouho děláš aerobik? Už 5 let. A kdy si s aerobikem tedy začala? Ve třech letech.

Jak často trénuješ? S trenérkami 4x týdně, ale sama 7x týdně. Vlastně pořád něco dělám – stojky, hvězdy, V-press, točený press.

A máš vůbec čas i na jiné koníčky nebo aerobik je tvé všechno? Ano mám čas i na jiné koníčky. Chodit za kamarádkami ven. Mám ráda kreslení, které mě baví.

Jak zvládáš skloubit tréninky se školou? No jakože dobře, ale zvládat úkoly je těžší.  Občas je musím dělat až večer a to mě nebaví.

Máš nějaký sportovní vzor? Co se ti na něm líbí? Klárka Jelínková z našeho klubu, která umí krásně Araba a už mě učí dělat ho taky. 😊

Na co myslíš, když jdeš na závodní plochu? Myslím na to jestli to zvládnu nebo ne. Honí se mi hlavou stress, strach z toho, že to nezvládnu. Pak ale normálně vběhnu na plochu a rychle mě to přejde až postavím pózu.

Je něco, co si přeješ? Chtěla bych vyhrát pohár v Mistry s Mistry světa 😊. Štve mě, že závody musí být o víkendu, místo školy by to bylo lepší. 😊

Děkujeme usměvavé Natálce za milý rozhovor.

Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2020:

7.3. 2020 Český Brod

28.-29.3. 2020 Kutná Hora

25.-26.4. 2020 Plzeň

1.-2.5. 2020 Kralupy nad Vltavou

16.-17.5. 2020 Ostrava

30.-31.5. 2020 Praha
– finále MSM a MČR II.VT ČGF

Připojte se k nám
aiga_mail-512
Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.