Pod záštitou
Partneři
re re
sp
sport_pohyb jednozdravi
Mediální partneři

Více jak 40 závodnic soupěřilo jarní část závodní sezóny o postup do finále Mistry s Mistry. Na MČR II.VT ČGF se mělo možnost probojovat jen 15 nejúspěšnějších, což je velká škoda, protože před branami finále zůstalo několik velmi kvalitních závodnic. Mezi finalistkami byla i Vitorie Molnárová, které se podařilo s počtem 26,63 bodů porazit soupeřky a získat tak zlatou medaili.

Jak dlouho děláš aerobik? Kdy jsi s aerobikem začala?

S aerobikem jsem začala v pěti letech, moje starší sestra už aerobik dělala a tak jsme cvičili hodně doma a já jsem pak taky začala chodit do Astylu. Aerobik dělám už pátým rokem a hodně mě baví.

Jak často trénuješ a máš čas i na jiné koníčky?

Aerobik trénuji 3x týdně hodinu a půl, před závody i častěji.  V létě máme ještě soustředění. V týdnu si chodím zacvičit s kamarádkami do gymnastického sálu.  Chodím ještě na tréninky tenisu, ale aerobik mě baví víc. S rodiči a sourozenci hodně sportujeme, chodím ráda bruslit a také lyžuji.

Jak zvládáš skloubit tréninky se školou?

Někdy je to hodně náročné, ze školy musím často rychle na tréninky a domů se dostanu až večer, pak musím rychle napsat úkoly. Zatím to ale zvládám, na vysvědčení mám dosud samé jedničkyJ.  Pan učitel mi fandí a tak mi někdy i něco málo odpustí J.

Máš nějaký sportovní vzor?

Líbí se mi  Sabča Drapáková a Bára Karlíková.

Co se ti na holkách líbí?

Na holkách se mi líbí, jak cvičí a jak dokážou zvládnout celou sestavu. Ráda bych uměla cvičit jako ony. Taky se mi moc líbí, že jsou kamarádské, pořád se smějí. Vzorem mi jsou také moje trenérky, někdy jsou na nás sice tvrdé, ale dokáží nás na závody dobře připravit.

Na co myslíš, když jdeš na závodní plochu?

Snažím se moc nemyslet na závod a nestresovat se. Těším se na plochu a kamarádky jak mě budou povzbuzovat.

Co ti pomáhá se „vyhecovat“?

Těsně před příchodem se párkrát plácnu do stehen a jdu na to!!!

Děkujeme Vikče za rozhovor. Ať se daří!

Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2020:

7.3. 2020 Český Brod

28.-29.3. 2020 Kutná Hora

25.-26.4. 2020 Plzeň

1.-2.5. 2020 Kralupy nad Vltavou

16.-17.5. 2020 Ostrava

30.-31.5. 2020 Praha
– finále MSM a MČR II.VT ČGF

Připojte se k nám
aiga_mail-512
Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.