Pod záštitou
Partneři
re re
sp
sport_pohyb jednozdravi
Mediální partneři

IMG_4670A další finále soutěže Mistry s Mistry je za námi. Velký dík patří stabilnímu organizačnímu týmu, který pro vás již sedm let připravuje závody po celé republice. Vážíme si toho, že se nám podařilo dát dohromady tým lidí, kteří mají chuť si ubrat trochu (a někdy i víc než trochu) ze svého volna a podílí se na této smysluplné akci pro malé i velké závodníky. custodia libro iphone 8 plus Sedmička je šťastné číslo a tento sedmý ročník byl opravdu šťastným. Krásné sestavy, spoustu závodníků, perfektní trenéři a fandící diváci. custodia iphone 5 spigen Zkrátka už teď si lámeme hlavu, čím udělat další ročník ještě zajímavějším. Přejeme všem krásné léto! Eliška a Jakub Strakošovi Záznam České televize z finále. iphone 5c custodia glitter Výsledky: Jednotlivci, Jednotlivci- ŽENY, Dvojice, Maxitýmy, Minitýmy, Show, Sportovní týmy, Step TOP TEN Fotky nejdete na našem facebook profilu nebo v galerii. custodia brillantini iphone 6 Nominace na velké republikové finále:sportovní týmy, step, show, mini_mistři, SAE dvojice, SAE týmy, SAE maxi_týmy, jednotlivkyně A, jednotlivkyně B + C , jednotlivkyně_D + E Finále v Pardubicích probíhalo pod záštitou náměstka primátora Ing. custodia integrale iphone 5c Jana Řehounka.

Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2018:
 

 

6.-7.10.2018 Camp pro finalistky jednotlivkyně (B,C,D) MSM – Praha

Závody MsM 2019:

9.-10.2. ZKUŠEBNÍ ZÁVOD – Český Brod

16.-17. 3. Liberec

23.-24.3. Praha

6.-7.4. Plzeň

13.-14.4. Kutná Hora

4.-5.5. Ostrava

18.-19.5. Finále Praha Černošice

Připojte se k nám
aiga_mail-512
Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.