Pod záštitou
Partneři
re re
sp
sport_pohyb jednozdravi
Mediální partneři

V sobotu 11.11. custodia a calzino iphone 6 proběhl seminář Mistry s Mistry pro trenéry závodního aerobiku. custodia iphone x aramide Dopoledne jsme měli možnost přivítat skvělého lektora Miroslava Zítka, který se zaměřil na metodiku a chyby v gymnastických prvcích. custodia iphone x d 30 Potom Kristýna Faktorová a Jakub Strakoš hovořili o změnách v pravidlech pro rok 2018. Nová pravidla najdete v sekci pravidla. Do konce týdne vložíme ještě dodatek k pravidlům. custodia apple originale iphone x Odpoledne nás inspirovala slovenská trenérka závodního aerobiku FIG Katarina Šánková. custodia iphone 6 s antiurto A po ní opět pokračovala Kristýna s Jakub s vysvětlováním pravidel. custodia iphone 6 calamita Od roku 2018 se stává našim partnerem mimo ČASPV i ČESKÁ GYMNASTICKÁ FEDERACE (ČGF). custodia iphone 8 new york Přestože změny nejsou zásadní, tak vzhledem k partnerství s ČGF jsme upravili, především tabulky prvků a věkové kategorie, aby případný přechod závodníků do vyšší soutěže, byl co nejsnadnější. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2018:
 

 

6.-7.10.2018 Camp pro finalistky jednotlivkyně (B,C,D) MSM – Praha

Závody MsM 2019:

9.-10.2. ZKUŠEBNÍ ZÁVOD – Český Brod

16.-17. 3. Liberec

23.-24.3. Praha

6.-7.4. Plzeň

13.-14.4. Kutná Hora

4.-5.5. Ostrava

18.-19.5. Finále Praha Černošice

Připojte se k nám
aiga_mail-512
Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.