Pod záštitou

Partneři

re re
sp
sport_pohyb jednozdravi

Mediální partneři

ZPĚTNÉ VAZBY:

Každý trenér má právo si zažádat o zpětnou vazbu svých svěřenců. Je možné žádat o podrobnou zpětnou vazbu vypracovanou na základě rozboru našeho oficiálního videozáznamu z daného závodu nebo o zkrácenou zpětnou vazbu bez komentářů, spočívající v podrobném výpisu bodů za jednotlivá kritéria rozhodčích. O zpětnou vazbu musí trenér zažádat nejpozději do týdne od skončení závodu, o který se mu jedná. Žádosti posílejte na e-mail: kristyyyk@centrum.cz. Zpětná vazba bude vypracována nejpozději do 7dnů od zažádání.Poplatek za vypracování podrobné zpětné vazby je 500Kč za jednu sestavu, poplatek za vypracování zkrácené zpětné vazby je 200Kč za jednu sestavu. Částka musí být uhrazena na účet Mistry s Mistry.
.

zpetna-vazba

 Pokud si přejete dostávat na váš e-mail informace k závodům Mistry s Mistry, napište nám svou mailovou adresu na estrakosova@centrum.cz. Plánované termíny na 2018:
 

 

6.-7.10.2018 Camp pro finalistky jednotlivkyně (B,C,D) MSM – Praha

Závody MsM 2019:

9.-10.2. ZKUŠEBNÍ ZÁVOD – Český Brod

16.-17. 3. Liberec

23.-24.3. Praha

6.-7.4. Plzeň

13.-14.4. Kutná Hora

4.-5.5. Ostrava

18.-19.5. Finále Praha Černošice

Připojte se k nám

aiga_mail-512
Závodní AEROBIKOVÁ obuv Freestyle, punčocháče, podkolenky a ostatní. Můžete objednávat zde: marna Na objednání rádi dovezeme zboží i na vybraný závod Mistry s Mistry.