O Mistrech

Mistry s Mistry

O nás

V roce 2010 založili Jakub Strakoš a David Holzer novou soutěž MISTRY S MISTRY aneb cvičíme pro radost a pro zdraví. Za devět let soutěž ušla velkou cestu. Od roku 2018 působíme jako II. výkonostní třída České gymastické federace. Finálový závod pro kategorie 9 a více let je mistrovstvím České republiky II.VT ČGF.

Jsme rádi, že jste nám pomohli vybudovat úžasné závody a to nejen po sportovní stránce, ale i po stránce morální a charakterové, což se v dnešní době moc nevidí. Díky vaší práci už nejsme jen závody pro začátečníky, ale výkonnost některých závodníků, kteří se našich závodů účastnili a účastní, směle konkuruje úrovni závodníků na těch nejvyšších stupních obtížnosti. Někteří z nich se také již účastnili a také přivezli medaile z mistrovství světa i Evropy. Všem těmto úspěšným závodníkům i trenérům moc gratulujeme. Držíme palce všem stálým i novým závodníkům, trenérům i klubům a přejeme hodně štěstí.
- Mgr. Jakub Strakoš

V jakých kategoriích
se u nás soutěží?

1. POHYBOVÉ SESTAVY – (Show, Sportovní týmy, Stepy)
2. SPORTOVNÍ AEROBIK – jednotlivci, dvojice ( dívky, dva chlapci, koedukované) a týmy (3-6 členů), v sestavě nesmí být víc prvků, než je dáno pravidly

Co Vám
můžeme nabídnout?

- Kvalitní rozhodování s možností profesionální zpětné vazby
- Jasná pravidla
-Atmosféru opravdových závod
Výsledky na jednotlivých závodech jsou bodovány (za účast i výsledek) a započítávány do celoroční soutěže o super ceny. Vítěz získá putovní pohár a hodnotné ceny. Závody plánujeme ve městech po celé ČR.

Naši sponzoři